۰۹۲۰۳۶۲۳۲۴۱

امکانات ویژه زیرخاکی


امکانات ویژه برای آگهی‌ها
 

درج آگهی در تمامی دسته‌ بندی‌های زیرخاکی رایگان است ، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از ویژگی هایی که در ادامه ذکر شده‌اند ، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.


آگهی‌های بازپخش شده :
 

با استفاده از این ویژگی ، آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، بازپخش می‌گردد و شما میتوانید با پرداخت مبلغ 2000 تومان آگهی خود رابه مدت 2 ساعت به صورت «بازپخش» در ردیف اول قرار دهید. همچنین در مدت این 2 ساعت ، آگهی شما با افزوده شدن تیتر عنوان بازپخش در کنار تصویر آن ، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.
شما میتوانید از طریق لینکهای موجود در بخش آگهی سایت با استفاده از درگاه امن پرداخت الکترونیک این مبلغ را پرداخت و ثبت نمایید.


آگهی های فوری :


با استفاده از این ویژگی ، آگهی شما با عنوان فوری در آگهی ها ثبت شده و به مدت 12 ساعت در ردیف اول آگهی ها با تیتر عنوان فوری نمایش داده خواهد شد.
هزینهٔ استفاده از قابلیت « فوری » 4000 تومان است که از طریق لینکهای موجود در بخش آگهی سایت با استفاده از درگاه امن پرداخت الکترونیک شما میتوانید این مبلغ را پرداخت و ثبت نمایید.


+فوری :


با استفاده از این ویژگی ، کاربران آگهی دهنده ، میتوانند آگهی خود را با قابلیت +فوری در سایت درج نمایند.
شرایط استفاده از این گزینه بدین صورت است که با پرداخت هزینه استفاده از آن 7000 تومان   ، شما میتوانید آگهی خود را با تیتر عنوان +فوری به مدت 18ساعت در ردیف اول قرار دهید و به نمایش عموم بگذارید.
جهت پرداخت هزینه های معرفی شده میبایست پیش از انجام این کار به حساب کاربری و بخش شارژ اعتبار رفته و از طریق درگاه امن الکترونیک حسابتان را به میزانی که مد نظرتان است شارژ نمایید.