امکانات ویژه زیرخاکی


امکانات ویژه برای آگهی‌ها

درج آگهی در تمامی دسته‌ بندی‌های زیرخاکی رایگان است ، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از ویژگی هایی که در ادامه ذکر شده‌اند ، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.
آگهی‌های بازپخش شده :

با استفاده از این ویژگی ، آگهی شما پیش از اینکه به صفحات بعدی برود ، بازپخش می‌گردد و شما میتوانید با پرداخت مبلغ 2000 تومان آگهی خود رابه مدت 2 ساعت به صورت «بازپخش» در ردیف اول قرار دهید. همچنین در مدت این 2 ساعت ، آگهی شما با افزوده شدن تیتر بازپخش در کنار تصویر آن ، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.
شما میتوانید از طریق لینکهای موجود در بخش آگهی سایت با استفاده از درگاه امن پرداخت الکترونیک این مبلغ را پرداخت و ثبت نمایید.

آگهی های دارای لینک :

در هنگام ارسال آگهی با تکمیل کادر گزینه لینک میتوانید آدرس مد نظر خودتان را در آگهی خودتان بدهید ، به طور مثال با درج لینک کانال تلگرام یا صفحه اینیستاگرام خود به مخاطبینی که آگهی شما را رویت میکنند این امکان داده میشود که از کانال یا صفحه شما نیز بازدید کنند.

هزینه استفاده از این بخش برای هر آگهی 3000 تومان است.
آگهی های فوری :
با استفاده از این ویژگی ، آگهی شما با عنوان فوری در آگهی ها ثبت شده و به مدت 12 ساعت در ردیف اول آگهی ها با تیتر عنوان فوری نمایش داده خواهد شد.
هزینهٔ استفاده از قابلیت « فوری » 4000 تومان است که از طریق لینکهای موجود در بخش آگهی سایت با استفاده از درگاه امن پرداخت الکترونیک شما میتوانید این مبلغ را پرداخت و ثبت نمایید.

+فوری :
با استفاده از این ویژگی ، کاربران آگهی دهنده ، میتوانند آگهی خود را با قابلیت +فوری در سایت درج نمایند.
شرایط استفاده از این گزینه بدین صورت است که با پرداخت هزینه استفاده از آن 7000 تومان   ، شما میتوانید آگهی خود را با تیتر عنوان +فوری به مدت 18ساعت در ردیف اول قرار دهید و به نمایش عموم بگذارید.