نهمین نمایشگاه گردشگری

نهمین نمایشگاه گردشگری

نهمین نمایشگاه گردشگری بازار سفر ایران بوستان گفتگو

ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

خبرگزاری زیرخاکی

بازار سفر در فستیوال تابستان ۹۶:

بازار سفرهای خاص در فستیوال تابستان سال ۹۶ داغ تر از همیشه خواهد بود

نهمین نمایشگاه بازار سفر ویژه برترین های جهانگردی و برند های برتر درتیر ماه  سال ۱۳۹۶ در تهران برگزار خواهد شد

نفیسه مشعوف مدیرعامل شرکت نمایشگاهی امیتیس در گفتگو با خبرگزاری زیرخاکی اظهار داشت فضایی به وجود آورده ایم تا شرکت های فعال حوزه گردشگری و جهانگردی از قبیل شرکت های هواپیمایی ، هتل ها ، آژانس های مطرح مسافرتی و برندهای گردشکری بتوانند از پتانسیل های ارتباطی خاص این رویداد بهره ببرند

شایان ذکر است شرکت آمیتیس به عنوان برگزار کننده نمایشگاه اعلام داشت با توجه به مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تلاش برآن بوده تا با بسترسازی بهینه شرایط حضور گسترده فعالان داخلی و خارجی به انجام رسد.

گفتنی است تا به امروز بیش از ۸۰ درصد فضای نمایشگاهی فستیوال را برندهای معتبر به خود اختصاص داده اند همچنین بنا بر اخبار رسیده از سوی برگزارکننده علاقمندان به حضور در این رویداد مهم می توانند به ادرس سایت www.Expopersia.com مراجعه نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ستاد برگزاری تماس حاصل نمایند.

نهمین نمایشگاه گردشگری بازار سفر:

  به گزارش خبرگزاری زیرخاکی ، ستاد برگزاری نهمین نمایشگاه گردشگری بازار سفر (PTM) با هدف معرفی شرکت های فعال در حوزه برندهای  گردشگری از تاریخ۱۴ لغایت ۱۶ تیر ماه سال  ۱۳۹۶در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) که نماد گردشگری و  بازار هدف سفر می باشد اقدام به برگزاری فستیوال برندهای برتر نموده ایم تا فضایی  با پتانسیل بالا برای کسب و کارهای مرتبط با این حوزه میسر شود.

به همین منظور فرصت ارزشمندی به وجود آمده تا  با حضور در این فستیوال از ویژگی های ارزنده آن بهره مند شده و در مسیر تحقق اهداف برند سازی، بازاریابی و فروش سازمان خود گام بردارید.

در این نمایشگاه دفاتر خدمات مسافرتی ، هتلها، مراکز اقامتی و شرکت های فروش تجهیزات سفر و شرکت های بیمه  خدمات و محصولات خود را در زمینه سفر ارائه خواهند کرد.

آدرس مکان برگزاری

تهران- بزرگراه جلال آل احمد- کوی نصر- انتهای خیابان پیروزی شرقی یا شهید علیدادی- ضلع جنوبی بوستان گفتگو

تلفن ۸۸۲۴۳۸۹۴

تاریخ برگزاری
۹۶/۰۴/۱۴ - ۹۶/۰۴/۱۶


خبرگزاری زیرخاکی