سبد خرید

Subtotal: $155.00

Checkout

مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی

مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی، دقایقی پیش با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی و علی شمخانی دبیر شورای‌عالی امنیت ملی افتتاح شد.

به‌گزارش خبرنگار زیرخاکی ، این نمایشگاه با بیش از 500 غرفه در فضای 8هزار مترمربع عصر امروز شنبه 3 شهریور به‌طور رسمی افتتاح شد و تا 9 شهریور میزبان علاقه‌مندان است و امسال دومین سالی است که این نمایشگاه هم‌زمان با نمایشگاه فرش برگزار می‌شود.

سالن‌های 8، 9، 10 و 11 به‌علاوه مجموعه سالن‌های 25 نمایشگاه بین‌المللی به عرضه محصولات صنایع دستی از 31 استان اختصاص خواهد داشت و تفاوت محسوس این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه‌های متداول در نمایشگاه‌های بین‌المللی، تعداد روزهای بیشتر، یعنی هفت روزه بودن آن است.

دو ویژه‌برنامه امضای تفاهم نامه و رونمایی از یک پروژه مهم بخش خصوصی و نیز رونمایی از دو اثر نفیس صنایع دستی از مهمترین اتفاقاتی است که در حاشیه این نمایشگاه رقم خواهد خورد.

در افتتاحیه این نمایشگاه تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیران بخش خصوصی و فعالان حوزه صنایع دستی حضور داشتند.