فراخوان

فراخوان

فراخوان ارسال طرح و شرکت در کارگاه"جامه صلح" سعدآباد

خبرگزاری زیرخاکی

موزه پوشاک سلطنتی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد اقدام به برگزاری ویژه برنامه ای تحت عنوان" جامه صلح" به مناسبت روز جهانی صلح (30 شهریور، 21 سپتامبر) نموده است.

 

موزه پوشاک سلطنتی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد اقدام به برگزاری ویژه برنامه ای تحت عنوان" جامه صلح" به مناسبت روز جهانی صلح (30 شهریور، 21 سپتامبر) نموده است.

به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ موزه پوشاک سلطنتی از هنرمندان و طراحان دعوت می نماید طرح های پیشنهادی خود را با موضوع لباس صلح تا تاریخ 10 مرداد ماه به دبیرخانه ی این جشنواره ارسال نمایند و متعاقبا این موزه پس از بررسی طرح های دریافتی، با گزینش 7 مورد منتخب،  کارگاهی را به مدت یک هفته جهت مشارکت در طراحی، دوخت و آماده سازی گروهی یک لباس منتخب برگزار می نماید.

بنا بر این گزارش پس از رونمایی از " جامه صلح"  منتخب در تاریخ مقرر این لباس  با امضای مشاهیر و هنرمندان به دست سفیر صلح ایران سپرده و راهی سفر به دور دنیا خواهد شد.

به کارگیری مفاهیم حول محور صلح،  به کارگیری المان های پوشاک اقوام و ملل مختلف و خلاقیت در زمینه ی به کارگیری انواع دوخت پارچه از شرایط شرکت در کارگاه مذکور می باشد.

خاطر نشان می گردد مهلت ارسال آثار تا 10 مرداد ماه است و علاقمندان میتوانند طرح های پیشنهادی خود را با فرمت JPG  و با وضوح مناسب در فایلی به نام هنرمند،  به همراه یک فایل PDF  شامل رزومه هنرمند (نام و نام خانوادگی، سوابق هنری، عکس هنرمند، شماره تماس و آدرس ایمیل ) در ایمیلی با عنوان "جامه صلح" به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

 ایمیل: Royalcostume.mus@gmail.com

علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  به وب سایت www.sadmu.ir مراجعه و یا با شماره تلفن (021) 27940435 تماس حاصل نمایند.

زمانبندی :

مهلت ارسال آثار                      10  مرداد

اعلام نتایج                            15  مرداد

زمان برگزاری کارگاه               8-4  شهریور

رونمایی و جشن امضای لباس       30 شهریور