بازدید معاون صنایع دستی از نمایشگاه گروهی زن و انار در تهران

بازدید معاون صنایع دستی از نمایشگاه گروهی زن و انار در تهران

نمایشگاه گروهی صنایع دستی با عنوان «زن و انار» ‌که از 23 آذر در تهران افتتاح شده است، امروز مورد بازدید معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار زیرخاکی ، پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، امروز دوشنبه 26 آذر با حضور در این نمایشگاه با تعدادی از هنرمندان از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.

نمایشگاه گروهی زن و انار به مناسبت شب یلدا 23 آذر در گالری شماره 4 واقع در خیابان شریعتی افتتاح شده و تا جمعه 30 آذر ادامه دارد.

آثار این نمایشگاه از صنایع دستی فاخر ایرانی از جمله بشقاب های تزیینی، مجسمه های رنگی، ظرف های مسی، بشقاب سرامیکی، انارهای سرامیکی و چکش کاری، پرنده های سرامیکی، زیور آلات و ....... است.

همچنین در این نمایشگاه سفره ای متفاوت از شب یلدا به نمایش گذاشته شده است.

هدف اصلی برای برگزاری این نمایشگاه معرفی صنایع دستی و به روز رسانی آن در اقتصاد کشور و دوستداران صنایع دستی است.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا 30 آذر از ساعت 9 الی 21 به خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان ، کوچه اشراقی، شماره ۴ مراجعه کنند.

در این نمایشگاه آثاری از الهام علیرضایی، شبنم رازقی، ملاحت کریم اخلاقی، زهرا صحی خوانی، نازیلا برخورداری، مرجان حسینی، نگار قربانی، کتی حکمت شعار، محمد راشد، بهزاد اسلامی، الناز بهبودی، پریسا حمیدی و دلارام کیا به نمایش درآمده است.