ارسال آگهی

ارسال آگهی

مجموعه زیرخاکی با هدف حمایت از تولید کنندگان و هنرمندان صنایع دستی اقدام به راه اندازی ارسال آگهی تولیدات صنایع دستی و دست سازه های هنرمندان ایرانی نموده است.
زیرخاکی این امکان را به دو صورت برای کاربران محقق نموده است.
ابتدا کاربرانی که عضو سایت شده اند و در بخش ثبت نام با ثبت اطلاعات خود ثبت نام نموده اند
این عزیزان میتوانند با استفاده از منوی ارسال رایگان آگهی ضمن بهره مندی از ارسال آگهی رایگان ، مدیریت آگهی های خود را نیز تحت کنترل داشته و برای آنها اقدامات ویرایشی و بازپخش و موارد دیگر را لحاظ کنند.
درضمن کاربران عضو سایت زیرخاکی امکان برخورداری از پروفایل و سایر بخشهای متنوع سایت زیرخاکی را دارند و این موضوع به ایشان کمک میکند در بالا بردن کیفیت خدمات مورد استفاده ایشان از سایت زیرخاکی.
دوم کاربرانی که قصد عضویت در سایت را ندارند و فقط میخواهند محصولات خود را به صورت رایگان در سایت زیرخاکی ثبت و منتشر کنند.

این عزیزان میتوانند به راحتی با ورود به صفحه اصلی سایت زیرخاکی و کلیک بر روی گزینه انتشار آگهی ، محصول خود را معرفی و اطلاعات تماس خود را درج و از خدمات رایگان انتشار آگهی استفاده کنند.
لازم به توضیح است آگهی های غیر متعارف یا خلاف ساختار سایت زیرخاکی از سوی ناظر سایت رد میشود و اجازه انتشار نخواهد یافت.
از جمله امکاناتی که آگهی شما را خاص میکند استفاده از گزینه های ثبت آگهی با پنل فوری ، +فوری است که این بخشهای دارای هزینه بوده ولی آگهی شما را بالاتر و خاص تر از سایر آگهی ها منتشر مینماید.
سایت زیرخاکی را مرجع صنایع دستی بدانید و مشتریان و هنرمندان صنایع دستی و دست سازه های ایرانی را به این سایت هدایت کنید.
تلاش ما بر این است تا حامی شما شوید تا در رقابتی سالم و هدفمند رونق صنایع دستی را به نظاره بنشینیم.

امید است همت و همیاری شما مارا به منزل مقصود برساند.