ابراز رضایت وزیر ارتباطات از فعالیتهای الکترونیک

ابراز رضایت وزیر ارتباطات از فعالیتهای الکترونیک

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه الکامپ، از فعالیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه دولت الکترونیک ابراز رضایت کرد.

 محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز شنبه 6 مرداد با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و با حضور در غرفه سازمان میراث فرهنگی از فعالیت های این سازمان در حوزه دولت الکترونیک اظهار رضایت کرد و این فعالیت‌ها را ستود.

وزیر ارتباطات در این بازدید از نزدیک در جریان اهم فعالیت های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه دولت الکترونیک قرار گرفت و این فعالیت‌ها را فعالیت‌های مهم و ارزشمندی بر شمرد.

سیدرزگار پوراحمدی، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث فرهنگی در این بازدید، توضیحاتی را در خصوص، پورتال جامع سازمان میراث‌فرهنگی، سامانه فروش بلیت الکترونیک موزه‌ها و اماکن تاریخی، دولت همراه شامل نظارت بر خدمات سفر، راهنمای الکترونیک موزه‌ها، میز خدمت الکترونیک، داشبورد مدیریت خدمت و ... به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کرد.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از 6 تا 9 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

غرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سالن 41 میزبان علاقه‌مندان و مهمانان گرامی است.